O nas

porady prawne onlineIUSARTIS jest nowoczesną kancelarią prawną, która specjalizuje się w świadczeniu pomocy prawnej w formie online. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi klienci nie muszą odwiedzać siedziby kancelarii prawnej, aby uzyskać poradę prawną w danej sprawie lub zlecić sporządzenie pisma procesowego, regulaminu lub innego dokumentu. Pomoc prawną można uzyskać z dowolnego miejsca w kraju lub zagranicą, wystarczy tylko dostęp do internetu.

Nasze usługi skierowane są do osób, które potrzebują szybkiej, taniej oraz skutecznej pomocy prawnej. Przy udzielaniu porad prawnych używany jasnego i zrozumiałego języka dla klienta. Przed przystąpieniem do realizacji usługi prawnej zawsze dokonujemy bezpłatnej wyceny i określamy warunki. Takie rozwiązanie powoduje, że klient wie jaki poniesie koszt oraz w jakim czasie zostanie wykonana dla niego usługa prawna.

Wartości, jakimi kierujemy się, to wysoka jakość świadczonych przez nas usług prawnych, rzetelność oraz profesjonalizm. Bazujemy na wiedzy popartej doświadczeniem, dlatego nasi prawnicy są w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania związane ze stosowaniem prawa, a także rozwiać wątpliwości związane z jego interpretacją. Współpracujemy z radcami prawnymi specjalizującymi się w danej dziedzinie prawa. Podobnie jak Hipokrates wychodzimy z założenia, że „lepiej zapobiegać niż leczyć”.